У Калинівці ветеран Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» Олексій, який втратив обидві кінцівки внаслідок важкого поранення на Донеччині, перевірив відділ поліції на безбар’єрність та відповідність державним стандартам доступності.
Вільний доступ до адмінбудівель є надзвичайно актуальним, адже все більше захисників і захисниць, зокрема й з інвалідністю, повертаються з фронту. Пандуси, підйомники, таблички зі шрифтом Брайля, звукові покажчики та кнопки виклику чергового — це базові елементи, які мають бути доступними в кожному підрозділі поліції.
Вінницька обласна поліція поступово адаптує свої приміщення до потреб людей з інвалідністю. Сьогодні частково або повністю доступними є понад 20 відділків поліції області. Робота у цьому напрямку триває.
Окрім фізичної доступності, у підрозділах впроваджується інклюзивна мова та нові методи комунікації. У кожному відділку області призначено інспектора з дотримання прав людини. Ці працівники пройшли відповідне навчання та володіють навичками якісної взаємодії з різними категоріями громадян.
Як підсумував ветеран, відділ поліції в Калинівці обладнаний відповідно до державних вимог.